X Y I

Solovoorstelling
  • donderdag 6 oktober - 17.30 uur Amsterdam
    Academie voor Theater en Dans
    besloten
  • woensdag 12 oktober - 20.30 uur Leiden
    Theater Ins Blau
    Reserveren
  • donderdag 13 oktober - 20.30 uur Breda
    Chassé Theater
    Reserveren
  • donderdag 3 november - 20.30 uur Eindhoven
    Pand P
    Reserveren
  • vrijdag 16 december - 20.30 uur Amsterdam
    Plein Theater
    Reserveren
  • donderdag 12 januari 2023 Rotterdam
    Maaspodium
    Reserveren
  • dinsdag 24 januari 2023 Utrecht
    Theater Kikker
    Reserveren
  • woensdag 25 januari 2023 Utrecht
    Theater Kikker
    Reserveren

Gespeeld

  • vrijdag 23 september - 17.30 uur Lunteren
    Congres Bijzondere Tandheelkunde (Radboud UMC)
  • zondag 7 augustus Amsterdam
    Artis Groote Museum
  • zondag 3 juli
    Amsterdam Roots Festival
  • zaterdag 2 juli
    Amsterdam Roots Festival
  • vrijdag 1 juli
    Amsterdam Roots Festival
  • donderdag 30 juni
    Tilburg University
  • dinsdag 28 juni - 15.30 uur Middelburg
    ZB Bibliotheek van Zeeland
  • zondag 22 mei - Festival Terug Naar Het Begin Eemsdelta, Groningen
  • donderdag 12 mei - 16.00 uur Amsterdam
    Hogeschool van Amsterdam / FLOOR
  • zaterdag 2 april - 19.15 uur Haarlem
    Schuur (voorheen: De Toneelschuur)
  • 10 december Amstelveen
    Herman Wesselink College
  • 23 november 12.00u Groningen
    Jonge Harten Festival
  • 23 november 10.30u Groningen
    Jonge Harten Festival
  • 22 november 10.30u Groningen
    Jonge Harten Festival
  • 21 november 17.00u Groningen
    Jonge Harten Festival
  • 20 november 17.00u Groningen
    Jonge Harten Festival

X Y WE

Groepsvoorstelling
  • vrijdag 7 oktober - 20.30 uur Enschede
    Concordia
    Reserveren
  • dinsdag 11 oktober - 13.00 uur Utrecht
    Wilhelmina Kinderziekenhuis
    besloten
  • zaterdag 10 december Roosendaal
    Schouwburg De Kring
    besloten

Gespeeld

  • zaterdag 24 september - 20.15 uur Oss
    Theater De Lievekamp
  • zaterdag 14 mei - 20.30 uur Amsterdam
    CC Amstel
  • vrijdag 6 mei Nijmegen
    Radboud UMC
  • zaterdag 23 april - 20.15 uur Den Bosch
    Verkadefabriek
  • vrijdag 22 april - 20.15 uur Horst
    t Gasthoes
  • woensdag 30 maart - 20.00 uur Amsterdam
    Stadsschouwburg / ITA - festival Lieve Stad
  • 18 december - 14.00 uur Amsterdam
    CC Amstel
  • 27 november - 20.15 uur Nijmegen
    Stadsschouwburg
  • 24 oktober - 19.30 uur Den Haag
    Nationale Theater Zaal 3
  • 24 oktober - 15.00 uur Den Haag
    Nationale Theater Zaal 3
  • 2 oktober - 15.00 uur Gent
    Universitair Ziekenhuis Gent
  • 26 september - 14.00 uur Zaandam
    Balina Festival
  • 5 september - 16.00 uur Breda
    Chassé Theater
  • 4 september - 16.00 uur Breda
    Chassé Theater